Oferta obsługi Social Media będzie lepsza, jeśli dodasz dźwięk

Wysłana oferta często kończy się marnym skutkiem? Firma nie odpowiada na maile mimo, że prosili wyraźnie o ofertę i byli zainteresowani? Może przestali chcieć produktu bo byłeś za mało atrakcyjny a może nawet nie zwrócili uwagi na kolejny PDF, gdzie trzeba skupiać się aby cokolwiek zrozumieć? Jak powinna wyglądać oferta aby dawało to lepszy skutek?

Spójna oferta?

To co robimy w Fotoklika Sp. z.o.o to podejście zgodne z tym co sami proponujemy klientom. Nie musi być idealnie, nie musi być perfekcyjnie. W dzisiejszym świecie social media ważne by było autentycznie i z humorem. Od poważnych i zapiętych pod szyję pracowników, ciężko codziennego dnia wymagać kreatywności, skoro od wielu miesięcy powtarzają te same nawyki. Dlaczego więc oczekujesz, że pracownik innej firmy, ubrany w normy, nakazy i zakazy wybierze akurat Twojego PDF-a, ze sterty stu pięćdziesięciu ofert, z których każda jest najlepsza? Pomyślałeś może, że należałoby jakoś ułatwić tej osobie decyzyjnej pracę? Może własnie dobrym pomysłem będzie użycie Prezi.com i dogranie do tego dźwięku Twojego głosu?

Oferta audiowizualna Fotokliki Kliknij aby zobaczyć jak to się różni.

O ile przyjemniejsze jest słuchanie kogoś, gdy można zamknąć oczy i odpocząć od bieli monitora i kolejnych biurowych kartek ksero! Oferta wykonana w ten sposób, po pierwsze działa na więcej zmysłów, więc możemy obudzić przysypiającego pracownika i ustrzec go przed naganą ze strony szefa, po drugie pozwala nam wyróżnić się z tłumu konkurencji, po trzecie powoduje, że zostajemy na trwałe w głowie naszego kontrahenta jako osoba szczera, kreatywna i pozytywna ( bo tylko takie filmy i dźwięk warto nagrywać).

Zdjęcie nasłuchującej kobiety

Może zatem warto pomyśleć jaki tym razem sposób wprowadzisz do swojej firmy zamiast tylko o takich pomysłach słuchać? Świat biurowo- biznesowy będzie Ci bardzo wdzięczny gdy przełamiesz kilka tabu. Tym bardziej, że w dzisiejszym świecie widzimy coraz coraz więcej treści multimedialnej i zwykły druk A4 Times New Roman 12pkt, może być już niewystarczający aby nawet dobrym tekstem i usługą przebić się do świadomości odbiorcy.

SocialMediaTrends