Fotografia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy pracy z aparatem. Kreuje nas pasja i zamiłowanie do swojej pracy. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który gwarantuje najwyższą zdjęć.

Zdjęcia typu Packshot

Fotografia produktowa, packshot jest to zdjęcie przedmiotu wykonane zazwyczaj na jednolitym białym tle. Podstawową zasadą wykonywania takiego rodzaju zdjęć jest dobre ustawienie światła oraz użycie namiotu bezcieniowego, dzięki czemu uzyskuje się równe oświetlenie, wyraźny kontur oraz dobrą jakoś zdjęcia.

ZDJĘCIA TYPU DUCH

Zdjęcia ubrań typu duch lub na duszku. Jest to rodzaj zdjęć przedstawiających ubrania, które wyglądają jak wypełnione. W środku jednak nikogo nie widać – jak na duchu.

POSTPRODUKCJA - SZPAROWANIE

Aby zdjęcie było profesjonalne i prezentowało się znakomicie poddawane jest obróbce graficznej. Obróbka graficzna Fotografii packshot to między innymi szparowanie – czyli wycinanie z tła produktu i umieszczanie go na idealnie białym. Retusz pyłków i skaz produktu, poprawa kolorystyki, kontrastu. Bardziej zaawansowana technika obróbki to łączenie kilku zdjęć ze sobą, dodawanie cienia, tekstu, logotypu itp.

FOTOGRAFIA OBROTOWA

Innowacyjna forma przedstawiania produktów w sposób maksymalnie realistyczny. Prezentacje 360 i sferyczne 3D pozwalają Państwa klientom oglądać produkty z każdej strony oraz je powiększać.

STYLIZOWANE SESJE PRODUKTOWE

Fotografia to nie tylko proste packshoty. To również skomplikowane aranżacje z dodatkowymi elementami, inaczej stylizowane sesje produktowe.

SFERYCZNE PREZENTACJE

Prezentowany przedmiot można obracać i powiększyć przy pomocy myszki lub ekranów dotykowych. Zamieszczamy je na stronach www, w sklepach internetowych, aukcjach i portalach społecznościowych. Do każdej prezentacji można dodać logo firmy i opis produktu.

Robimy to profesjonalnie!

Sprawdź naszą galerię

Świadczymy usługi fotograficzne z zakresu fotografii studyjnej i okazjonalnej

Dysponujemy własnym studiem fotograficznym, w którym chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualną sesję zdjęciową. Posiadamy także doświadczenie w fotografii okazjonalnej. Nasza oferta obejmuje usługi takie jak: fotografia ślubna, fotografia plenerowa oraz reportaże. Skontaktuj się po więcej informacji.