Fotografia

Zdjęcia typu packshoot

Ikona lampy oświetleniowej do zdjęć Packshot

Fotografia produktowa, packshot jest to zdjęcie przedmiotu wykonane zazwyczaj na jednolitym białym tle. Podstawową zasadą wykonywania takiego rodzaju zdjęć jest dobre ustawienie światła oraz użycie namiotu bezcieniowego, dzięki czemu uzyskuje się równe oświetlenie, wyraźny kontur oraz dobrą jakoś zdjęcia.

POSTPRODUKCJA - Szparowanie

Ikona przedstawiająca Szparowanie

Aby zdjęcie było profesjonalne i prezentowało się znakomicie poddawane jest obróbce graficznej. Obróbka graficzna Fotografii packshot to między innymi szparowanie – czyli wycinanie z tła produktu i umieszczanie go na idealnie białym. Retusz pyłków i skaz produktu, poprawa kolorystyki, kontrastu. Bardziej zaawansowana technika obróbki to łączenie kilku zdjęć ze sobą, dodawanie cienia, tekstu, logotypu itp.

STYLIZOWANE SESJE PRODUKTOWE

Ikona szeregowo ułożonych okręgów

Fotografia to nie tylko proste packshoty. To również skomplikowane aranżacje z dodatkowymi elementami, inaczej stylizowane sesje produktowe.

zdjęcia typu
DUCH

Ilustracja przedstawiająca ducha

Zdjęcia ubrań typu duch lub na duszku. Jest to rodzaj zdjęć przedstawiających ubrania, które wyglądają jak wypełnione. W środku jednak nikogo nie widać – jak na duchu.

Fotografia Obrotowa

ilustracja 360' wraz z okrężną strzałką

Innowacyjna forma przedstawiania produktów w sposób maksymalnie realistyczny. Prezentacje 360 i sferyczne 3D pozwalają Państwa klientom oglądać produkty z każdej strony oraz je powiększać.

Sferyczne prezentacje

ilustracja przedstawiająca kulę 3d

Prezentowany przedmiot można obracać i powiększyć przy pomocy myszki lub ekranów dotykowych. Zamieszczamy je na stronach www, w sklepach internetowych, aukcjach i portalach społecznościowych. Do każdej prezentacji można dodać logo firmy i opis produktu.

Zdjęcia typu packshot Fotografia produktowa, packshot jest to zdjęcie przedmiotu wykonane zazwyczaj na jednolitym białym tle. Podstawową zasadą wykonywania takiego rodzaju zdjęć jest dobre ustawienie światła oraz użycie namiotu bezcieniowego, dzięki czemu uzyskuje się równe oświetlenie, wyraźny kontur oraz dobrą jakoś zdjęcia.
Zdjęcia typu packshot Aby zdjęcie było profesjonalne i prezentowało się znakomicie poddawane jest obróbce graficznej. Obróbka graficzna Fotografii packshot to między innymi szparowanie – czyli wycinanie z tła produktu i umieszczanie go na idealnie białym. Retusz pyłków i skaz produktu, poprawa kolorystyki, kontrastu. Bardziej zaawansowana technika obróbki to łączenie kilku zdjęć ze sobą, dodawanie cienia, tekstu, logotypu itp.
Zdjęcia typu packshot Fotografia to nie tylko proste packshoty. To również skomplikowane aranżacje z dodatkowymi elementami, inaczej stylizowane sesje produktowe. To znakomity sposób, aby pokazać przedmiot w niecodziennym świetle.
Zdjęcia typu packshot Zdjęcia ubrań typu duch lub na duszku. Jest to rodzaj zdjęć przedstawiających ubrania, które wyglądają jak wypełnione. W środku jednak nikogo nie widać – jak na duchu.
Zdjęcia typu packshot Innowacyjna forma przedstawiania produktów w sposób maksymalnie realistyczny. Prezentacje 360 i sferyczne 3D pozwalają Państwa klientom oglądać produkty z każdej strony oraz je powiększać.
Zdjęcia typu packshot Prezentowany przedmiot można obracać i powiększyć przy pomocy myszki lub ekranów dotykowych. Zamieszczamy je na stronach www, w sklepach internetowych, aukcjach i portalach społecznościowych. Do każdej prezentacji można dodać logo firmy i opis produktu.

Świadczymy usługi fotograficzne z zakresu fotografii studyjnej i okazjonalnej.

Dysponujemy własnym studiem fotograficznym, w którym chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualną sesję zdjęciową. Posiadamy także doświadczenie w fotografii okazjonalnej. Nasza oferta obejmuje usługi takie jak: fotografia ślubna, fotografia plenerowa oraz reportaże.