Pokaż swój biznes na każdym urządzeniu

Skup się na tym co lubisz robić,
a my pokażemy to w atrakcyjny sposób.

Obraz z urządzeniami
1

Zadzwoń do nas

Przedstaw jedynie wielkość i przeznaczenie obiektu. Przygotowany specjalista doradzi najlepszą ilość i umiejscowienie zdjęć oraz ustali wygodny dla Ciebie termin sesji.

2

Realizujemy

Nasz doświadczony fotograf wykona profesjonalne zdjęcia obiektu, całą kwestię techniczną biorąc na siebie.

3

Odpoczywaj

Możesz spać spokojnie. Całe kwestie techniczne nasi montażyści wykonają za Ciebie, układając zdjęcia w całość spaceru. Znajdziesz go w ciągu tygodnia na swojej stronie firmowej.

Pokaż swój biznes

Jako klienci kupujemy to co dobrze znamy. Spacer pozwala poznać ofertę Twojego miejsca z najlepszej strony. Dzięki temu klient czuje się jak w domu, a reklamodawcy chętniej współpracują.

Interaktywność

Kilka zdjęć czy nagranie filmu promocyjnego jest w porządku. Jednak spacer to coś wyjątkowego bo pozwala samemu decydować na czym skupić uwagę i w którą stronę skierować wzrok.

Prostota użycia

Działa na każdym urządzeniu, wystarczy przesunąć palcem. Całe kwestie techniczne bierzemy na siebie. Ty cieszysz się efektem.

Wykonany z pasją

Wykonaliśmy ponad 1000 spacerów. Dlatego wiemy na co zwrócić uwagę by wyróżnić Twoje miejsce wśród konkurencji i pokazać to z czego jesteś dumny.

Ręka trzymająca telefon

Gratis! - Google Street View

Dodatkowym atutem jest to, że po otrzymaniu wirtualnego spaceru z interfejsem utworzymy podobny na mapach Google. Google Street View – wzbogać swoją wizytówke o wirtualny spacer!