Strony internetowe

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oparte na systemie zarządzania treścią WordPress.

Potrzebujesz strony WWW?
Chcesz zaistnieć w sieci?

Nie czekaj. Pozwól aby internet stał się źródłem nowych klientów dla Twojej firmy.

Nowoczesna

Nie pozwól aby wyprzedziła Cię konkurencja. Dzięki nam Twoja strona będzie zbudowana w oparciu o najnowsze technologie.

Responsywna

Twoja strona dostosowana do każdego ekranu. Zarówno na komputerze, telefonie i tablecie będzie prezentować się atrakcyjnie.

Szczegółowa

Wszystkie wykonywane przez nas strony są dopracowywane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby Twoja strona była wyjątkowa.

Wyróżniająca się

Nie korzystaj z darmowych szablonów. Dzięki naszej pracy Twoja strona będzie unikatowa, dopasowana do Ciebie oraz do Twojej branży.

Etapy budowania
Twojej strony WWW

Kontakt

Nasza współpraca rozpoczyna się od ustalenia ogólnych oczekiwań dotyczących wyglądu i funkcjonalności Twojej strony WWW. Na tym etapie Twoim zadaniem będzie przestawienie nam swoich propozycji i pomysłów. Będą to podstawy do stworzenia layoutu idealnego dla Ciebie!

Koncepcja

Ten etap polega na nakreśleniu wstępnego projektu i przekazaniu go do Twojej akceptacji. Naszym celem jest stworzenie indywidualnej strony, która pozwoli Ci zaistnieć w Internecie.

Dostarczenie materiałów

W tej części prac priorytetem będzie dostarczenie nam materiałów: tekstów oraz zdjęć, które wykorzystamy w projekcie. Pamiętaj, że dobrze dobrana grafika oraz treści mają ogromny wpływ na zainteresowanie Twoją stroną.text.

f

Omówienie

Następnie layout uzupełniany jest o przygotowane materiały oraz sprawdzany pod względem funkcjonalności. Projekt dopracowywany jest w każdym detalu.

Budowanie

Droga do Twojej strony WWW dobiega końca. W tej fazie projektu ocenisz końcowy wygląd strony, jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzimy ewentualne zmiany.

Finał

Po uregulowaniu płatności otrzymujesz gotową do działania stronę, bezpośrednio na swój serwer.