Firma w Social Media

STRONY WWW

Potrzebujesz strony WWW? Chcesz zaistnieć w sieci? Nie czekaj. Pozwól aby Internet stał się źródłem nowych klientów dla Twojej firmy.

Wszystkie nasze projekty są tworzone indywidualnie. Jesteśmy specjalistami w zakresie Responsive Web Design oraz WordPress CMS.

Zapewniamy doskonały kontakt z klientem na każdym etapie projektu, co pozwala na tworzenie stron dostosowanych do Twoich potrzeb.

Odpowiednio dobrana grafika oraz treść strony umożliwią Twojej firmie zaistnienie w Internecie.

Nasze obszary działalności strony www Kraków, Rzeszów, Wrocław, a także poza granicami Polski.

responsywne
RESPONSYWNE
Twoja strona dostosowana do każdego ekranu. Zarówno na komputerze, telefonie i tablecie będzie wyglądać atrakcyjnie.
nowoczesne
NOWOCZESNE
Nie pozwól aby wyprzedziła Cię konkurencja. Dzięki nam Twoja strona będzie zbudowana w oparciu o najnowsze technologie.
szczegolowe
SZCZEGÓŁOWE
Wszystkie wykonywane przez nas strony są dopracowywane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby Twoja strona była wyjątkowa.

DROGA DO TWOJEJ STRONY WWW

Droga do twojej strony www

Szczegóły

Nasza współpraca rozpoczyna się od ustalenia ogólnych oczekiwań dotyczących wyglądu i funkcjonalności Twojej strony WWW. Na tym etapie Twoim zadaniem będzie przedstawienie nam swoich propozycji i pomysłów. Będą to podstawy do stworzenia layoutu idealnego dla Ciebie!

koncepcja

Ten etap polega na nakreśleniu wstępnego projektu i przekazaniu go do Twojej akceptacji. Naszym celem jest stworzenie indywidualnej strony, która pozwoli Ci zaistnieć w Internecie.

materialy

W tej części prac priorytetem będzie dostarczenie nam materiałów: tekstów oraz zdjęć, które wykorzystamy w projekcie. Pamiętaj, że dobrze dobrana grafika oraz treści mają ogromny wpływ na zainteresowanie Twoją stroną.

omowienie strony

Następnie layout uzupełniany jest o przygotowane materiały oraz sprawdzany pod względem funkcjonalności. Projekt dopracowywany jest w każdym detalu.

prace nad strona

Droga do Twojej strony WWW Kraków dobiega końca. W tej fazie projektu ocenisz końcowy wygląd strony, jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzimy ewentualne zmiany.

final

Ostatni etap prac wiąże się z dostarczeniem domeny, omówieniem hostingu oraz uregulowaniem płatności. Następnie otrzymujesz dane do logowania. Od tej chwili jesteś właścicielem niepowtarzalnej, spersonalizowanej strony internetowej.

Galeria przykładowych projektów

bellanuna

auto trio
dom weselny ewa
synonimiks

lt system

 

oberza krosno

 

pizza pierogi

 

alter eko
pizzeria amore